Wiedza to potęga a te wskazówki dotyczące zakupów samochodowych są bezcenne

Wiedza To Potęga, A Te Wskazówki Dotyczące Zakupów Samochodowych Są Bezcenne

Zakupy samochodowe powinny być czymś, co cię podnieca, a nie sprawia, że stres. Chociaż to prawda, całe doświadczenie może być nieco stresujące, nie musi być. Poniższy artykuł zawiera wskazówki, których możesz użyć podczas zakupów dla następnego nowego samochodu.

Udaj się do różnych dealerów przed osiedleniem się na jednym. Inny dealer może być w stanie uzyskać lepszą cenę na samochód, który chcesz, i może być uruchomiony różne promocje. Spróbuj trzech lub czterech w swojej okolicy, a nawet jeśli musisz podróżować nieco dalej, może warto.

Nie pozwól sobie na zakup pierwszego samochodu, który widzisz, nawet jeśli wydaje się, że byłby idealny dla Ciebie. Istnieje tak wiele pojazdów tam na sprzedaż, że zakup pierwszego z nich może spowodować, że stracisz na co znacznie lepszą ofertę na samochód może ci się spodobać nieco więcej.

Bezpieczeństwo to ważne rzeczy do rozważenia przy zakupie nowego pojazdu. Hamulce anty-Lock lub ABS są absolutną koniecznością dla każdego samochodu. Bezpieczeństwo jest ważne, ponieważ spędzasz dużo czasu w tym samochodzie.

Zrób listę życzeń samochodów, które Cię interesują. Widzieliście wiele samochodów w reklamach i na drodze. Tworzenie solidnej listy pojazdów, które pasowałyby do Twojego stylu, powinny być łatwe. Możesz dodać kilka wymarzonych samochodów, które wydają się poza twoim zasięgiem; jednak, być realistyczne o tym, co można sobie pozwolić.

Nie wykluczaj samochodu, ponieważ brakuje mu pewnych funkcji, które chcesz. Na przykład, jeśli nie podoba Ci się nagłośnienie samochodu, zawsze można go zmienić. Trudno jest znaleźć samochód, który ma wszystko dokładnie tak, jak chcesz; po prostu zachować otwarty umysł i pamiętaj, że można wprowadzić te zmiany, gdy samochód jest twój!

Jeśli handlujesz swoim samochodem, zanieś go do sklepu z detalami i posprzątaj tapicerkę i dywany wraz z praniem i woskiem. Robi to jedno może zwykle netto kilkaset dolarów lub więcej w handlu w wartości w porównaniu do samochodu, który nie jest czysty.

Unikaj rozpraszania uwagi podczas zakupów w samochodzie. Przy tak wielu dostępnych pojazdach, jest to łatwe dla wszystkich badań i planowania, aby wyjść przez okno. Pamiętaj, że powinieneś mieć jasny obraz pojazdu, który chcesz, zanim postawisz stopę na partii, i nie pozwól sprzedawcy kierować się od celu.

Nigdy nie bierz samochodu o wartości nominalnej. Chociaż może nie być mechanikiem, to jest dobry pomysł, aby zrobić dokładną kontrolę pojazdu. Ważną częścią kontroli jest jazda próbna. Pozwala to poczuć samochód na drodze, słuchać wszelkich odgłosów krnąbrnych i możliwych problemów z wydajnością.

Oto pomysł, czy wszystkie zakupy samochodów nawet czy wiesz, że rzeczywiście można znaleźć i kupić samochód online? Większość dealerów ma strony internetowe, na których można robić zakupy w zaciszu swojego komputera. Nie musisz mieć do czynienia z nachanymi sprzedawcami, pogodą, a nawet zakładaniem przyzwoitych ubrań.

Kupując kompaktowy lub subkompaktowy samochód, upewnij się, że ma wystarczająco dużo miejsca dla każdej osoby, która go prowadzi. Samochód może być twoim codziennym kierowcą, ale może nie mieć wystarczającej ilości miejsca na nogi dla innych w twoim gospodarstwie domowym. Jeśli istnieje szansa, że ktoś inny będzie prowadzić samochód od czasu do czasu, zabrać je ze sobą podczas zakupów.

Jedną z ważnych rzeczy, o której należy pamiętać, jest ogólna średnia wartość samochodów w Twoim kraju. Znając ogólną wartość, możesz sprawdzić, czy samochód, w którym robisz zakupy, jest przeładowany, czy nie. Jeśli uważasz, że wszystkie ich ceny są zbyt wysokie, po prostu przejdź do następnego.

Zdecyduj, czy chcesz mieć używany samochód, czy nowy. Nowy samochód ma oczywiste zalety, ale używane samochody mogą być całkiem sporo, jak również. Istnieje wiele certyfikowanych samochodów używanych teraz, które okazały się dobrze, i kosztują znacznie mniej niż nowe samochody.

Porozmawiaj z dealerem samochodowym o jego polityce zwrotów. Możesz nawet chcieć uzyskać zasady na piśmie. Nawet jeśli test prowadził samochód i wszystko wydaje się w porządku, nigdy nie wiesz, co może się zdarzyć później tego dnia lub tygodnia. Ważne jest, aby wiedzieć, jaka jest polityka dealera w zakresie zwrotu w przypadku, gdy coś powinno się wydarzyć.

Dealer o świetnej reputacji może zaoferować ci lepszą ofertę niż ten, który reklamuje świetne ceny. Może się okazać, że dealer, który ludzie lubią kupować z oferty profity, które nie są dostępne gdzie indziej, w tym zmniejszenie taktyki sprzedaży ciśnienia i niższe ceny ogólnej ze względu na gratisy wrzucony do sprzedaży.

Powinieneś poświęcić swój czas na zakup samochodu. W przeciwnym razie zapłacisz bardzo wysoką cenę za samochód. Zamiast tego poczekaj kilka miesięcy, aż popyt zwolni.

Jeśli sprzedawca samochodów mówi, oferta jest tylko dobre na dziś, nie paść ofiarą tej sztuczki. Dealerzy lubią wprowadzać poczucie pilności w procesie negocjacji, aby skłonić Cię do podjęcia pochopnej decyzji. To zawsze działa na ich korzyść, i rzadko działa do Twojej. Jeśli oferta zostanie ci dzisiaj zaoferowana, każdy renomowany dealer rozszerzy ją na Ciebie jutro.

Możesz sprawić, że zakupy samochodowe będą przyjemnym doświadczeniem. Chociaż wybory nie zawsze mogą być łatwe dla Ciebie, możesz zrobić kilka rzeczy, aby wyeliminować jak najwięcej stresu. Skorzystaj z przydatnych wskazówek udostępnionych tutaj i możesz w krótkim czasie odjechać nowym samochodem.

About Wiedza to potęga a te wskazówki dotyczące zakupów samochodowych są bezcenne

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly