Chcesz kupić samochód spójrz na to najpierw

Chcesz Kupić Samochód? Spójrz Na To Najpierw

Zakupy samochodów jest coś, co niektórzy ludzie oczekują z wielkim oczekiwaniem, ale inni mają tendencję do strachu. Ale, nabywając nieco wiedzy z wyprzedzeniem przed rozpoczęciem, proces może być rzeczywiście przyjemne. Czytaj dalej dla niektórych wspaniałą radą o co całe doświadczenie pozytywne, ekscytujące i udane jeden.

Czy trochę badań przed wejściem do salonu. Gdy idziesz do salonu, ceny naklejki są zwykle wymienione bezpośrednio na samochody. Ważne jest, aby zrozumieć, że wszystkie Dealerzy mają niektóre poruszać Pokój z tych cen. Jeśli ty czynić twój badanie online pierwszy, możesz zyskać pewien zrozumienie od ile ten wóz ty potrzeba jest sprzedaż pod kątem ty w twój powierzchnia. To pomoże Ci zrozumieć, ile pokój jest do negocjacji w dół od ceny naklejki, tak, że masz ofertę jesteś naprawdę szukasz.

Negocjowanie pomaga zaoszczędzić dużo pieniędzy na zakup. Nigdy nie trzeba płacić reklamowanej ceny za samochód. Negocjowanie od ceny naklejki pomoże zaoszczędzić tysiące.

Poproś o wskazówki i porady. Czy są zadowoleni z ich pojazdu? Czy mają żal o jednej mają? Czy słyszeli coś o innych pojazdach, które mogą być lepsze?

Wyszukaj swój nowy samochód online, zanim kiedykolwiek odwiedzisz dealera. Wyszukiwanie w Internecie pozwala spojrzeć na zapasy z wielu dealerów, i to sprawia, że wtajemniczają się w informacje o online tylko ceny. Jest to świetny sposób na porównywarkę i naprawdę upewnij się, że otrzymujesz najlepszą ofertę.

Poszukaj w Internecie zachęt w samochodzie, który chcesz. Wielu producentów motoryzacyjnych oferuje zwrot gotówki lub specjalne finansowanie swoich pojazdów. Dealerzy nie zawsze opowiedzą ci o tych rzeczach z góry. Poświęć trochę czasu, aby kształcić się pierwszy, dzięki czemu można uzyskać najlepszą ofertę, gdy jesteś w salonie.

Zakup nowego samochodu może być wyczerpujący, a także ekscytujący. Zanim jeszcze trzeba wyjść z domu, można zrobić zakupy wokół, sprawdzając kilka porównywarek internetowych. Istnieje kilka stron internetowych, które konsolidują informacje od różnych prywatnych właścicieli i dealerów, dzięki czemu można przeprowadzić porównanie obok siebie zakupy różnych pojazdów i ich udogodnień i ceny wywoławczej. Możesz użyć tych zasobów, aby przebić się przez opcje, aby znaleźć idealny wybór, co po prostu sprawia, że rzeczy łatwiejsze i szybsze.

Odwiedź Auto Show, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych samochodach. Auto pokazy zapewnić ty rezygnować pewien jedyny w swym rodzaju sposobność wobec czynić Side-przy-Strona porównań od różny pojazdy w jeden dach. Ono wola także dawać ty pewna ilość dobrze-biegły społeczeństwo w jeden osiedlać.

Nie pozwól sprzedawcy wiedzieć, że masz handlu, dopóki nie masz firmy ceny sprzedaży w ręku. Niektórzy dealerzy będą zawyżać cenę, jeśli myślą, że handlujesz samochodem, więc mogą zaoferować ci wiele dla handlu, który jest, a następnie zrównoważony przez nową cenę, którą dają na samochód, który sprzedają.

Celem sprzedającego sprzedawcy jest Dokonywanie Top Dollar. To powinno być oczywiste, ale dobry sprzedawca może ukryć. Uważaj na dodatki starają się przyczepić na zamknięcie sprzedaży. Nawet niskie ceny samochodów może zwiększyć o setki lub tysiące.

Spójrz na wszystkie drobnym drukiem na swoich dokumentach finansowych. To, że twoja miesięczna płatność jest niższa, nie oznacza, że otrzymujesz samochód za mniej. To może być po prostu sposób, aby dostać się do zakupu samochodu za pierwotną cenę, więc sprzedawca może zachować całą kwotę prowizji, że postanowił zarobić.

Jednym z najlepszych razy na zakupy do nowego samochodu jest pod koniec miesiąca. Możesz być ostatnią sprzedażą, którą dealer musi dokonać przydziału na miesiąc. Go na zakupy w ostatnim tygodniu miesiąca, zająć kilka dni do negocjacji i dostaniesz dobrą ofertę.

Kiedy sprzedawca przedstawia swoją ofertę menedżerowi, powinieneś wiedzieć, że oferta, którą ci przywiozą, nadal nie jest najniższa, jaką możesz uzyskać. Daj im kolejną kontrofertę, a oni dadzą ją swojemu menedżerowi. Cena powinna w tym momencie obniżyć. Jeśli są chętni do sprzedaży, to może być tak niskie, jak pójdą.

Możesz być rozczarowany ceną swój stary samochód przynosi, ale nie być Stern i zrobić kompromisów.

Jeśli dealer oferuje ci używany samochód, który jest podobny do nowego samochodu, który Cię interesuje, upewnij się, że najpierw sprawdź wartość tego samochodu. Idź do domu i spójrz na kilka internetowych przewodników cenowych, aby pomóc. Czasami są to naprawdę świetne oferty, ale czasami jest to przynęta i praktyka przełączania używane, aby przyzwyczaić używane samochody z partii.

Jazda próbna jest niezbędna. Mogą wystąpić problemy, które nie pojawiają się, dopóki nie osiągniesz określonej prędkości lub nie będziesz musiał wykonać pewnego manewru. Przed podpisaniem tej umowy przetestuj jak najwięcej.

Zrób listę samochodów, które Cię interesują. Gdy już wiesz, jakie samochody lubisz, możesz zacząć zawężać listę według ceny, funkcji i niezawodności. Ułatwi to znalezienie samochodu, który zaaskuje Twoje potrzeby w cenie, którą możesz sobie pozwolić.

Trudno zaprzeczyć, że zakupy do nowego pojazdu jest coś, co może być nieco przerażające. Przed wydawaniem dużo pieniędzy na samochód, to ma sens, aby zrobić kilka wstępnych badań przed czasem. Poprzez prowadzenie powyższych porad w czołówce swojego umysłu, można wprowadzić dealerskiej uczucie w pełni przygotowany na doświadczenie.

About Chcesz kupić samochód spójrz na to najpierw

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly