Aby kupić samochód potrzebujesz tych wskazówek i sztuczek

Aby Kupić Samochód, Potrzebujesz Tych Wskazówek I Sztuczek

Rozważasz nowy samochód? Boisz się tego procesu? Nie martw się i przeczytaj poniższy artykuł, aby pomóc Ci w procesie zakupów samochodowych.

Zawsze pytaj sprzedawcę, czy są gotowi pozwolić Ci na jazdę próbną. Podczas gdy niektórzy prywatni sprzedawcy mogą nie oferować ci szansy na jazdę próbną, istnieje wiele, które będą. Powinieneś spróbować zrobić swoją ofertę z kimś, kto pozwoli Ci zobaczyć, jak działa samochód.

Jeśli handlujesz samochodem, odwiedź lokalną bibliotekę i dowiedz się, jaka jest wartość twojego samochodu. Możesz również wyszukać te informacje online w kilku różnych lokalizacjach. Dzięki wartości handlowej samochodu i wartości detalicznej samochodu można lepiej negocjować.

Czy trochę badań przed wejściem do salonu. Gdy idziesz do salonu, ceny naklejki są zwykle wymienione bezpośrednio na samochody. Ważne jest, aby zrozumieć, że wszystkie Dealerzy mają niektóre poruszać Pokój z tych cen. Jeśli ty czynić twój badanie online pierwszy, możesz zyskać pewien zrozumienie od ile ten wóz ty potrzeba jest sprzedaż pod kątem ty w twój powierzchnia. To pomoże Ci zrozumieć, ile pokój jest do negocjacji w dół od ceny naklejki, tak, że masz ofertę jesteś naprawdę szukasz.

Nie popełnij błędu wierząc, że musisz zapłacić pełną cenę wywoławczą za używany samochód. Zawsze powinno być miejsce na negocjacje. jeśli samochód jest na rynku od jakiegoś czasu bez kupujących, to sprawi, że sprzedawca będzie bardziej prawdopodobne, aby zaakceptować ofertę mniej niż proszą.

Nigdy nie ubieraj się, aby udać się do salonu samochodowego. Trudniej będzie zawrzeć umowę i przekonać kogoś, na kogo zasługujesz na lepszą cenę w pojeździe, jeśli jesteś ubrany w drogie ubrania. Chociaż chcesz wyglądać schludnie i czysto, nie noś niczego, co sprawi, że będziesz wyglądać lepiej niż jesteś.

Bądź stanowczy w tym, co dodatki chcesz. Prawie każdy sprzedawca będzie przynajmniej próbować "upsell" ty w celu uzyskania większej sprzedaży. Nie pozwól im naciskać na następny model lub funkcje, których nie potrzebujesz. Jeśli twierdzą, że nie mają modelu, którego szukasz w magazynie, tylko "lepszy", zapytaj, czy mogą zlokalizować jeden u innego dealera.

Kupując kompaktowy lub subkompaktowy samochód, upewnij się, że ma wystarczająco dużo miejsca dla każdej osoby, która go prowadzi. Samochód może być twoim codziennym kierowcą, ale może nie mieć wystarczającej ilości miejsca na nogi dla innych w twoim gospodarstwie domowym. Jeśli istnieje szansa, że ktoś inny będzie prowadzić samochód od czasu do czasu, zabrać je ze sobą podczas zakupów.

Nigdy nie zadowalaj się ceną, która jest ustawiona dla samochodu, gdy kupujesz dla jednego. Musisz być wielkim negocjatorem i spróbować zwalić trochę z ceny. Każdy salon samochodowy wie, że i tak będzie musiał negocjować, więc sprawiają, że samochód wydaje się, że kosztuje więcej, niż by się zadowolił.

Chociaż niektóre witryny sugerowały, że nie testują jazdy samochodem ze względu na emocjonalne przywiązanie, które może się zdarzyć, nigdy nie jest dobrym pomysłem, aby kupić coś bez wypróbowania go. Weź co najmniej piętnaście minut jazdy próbnej, aby naprawdę poczuć, jak samochód obsługuje i jak wygodny jest samochód naprawdę.

Zawsze zabierz dowolny używany samochód, który myślisz o zakupie do mechanika, któremu ufasz. Nie bierz sprzedawców słowo, że samochód jest w dobrym stanie. Mogli posiadać samochód tylko przez kilka dni lub kupić go na aukcji. Oni naprawdę mają bardzo małą wiedzę na temat pojazdu, który próbujesz kupić.

Jeśli próbujesz ustalić wartość transakcji dla swojego aktualnego pojazdu, zabierz go do kilku dealerów. Udając się do kilku różnych dealerów, będziesz w stanie uzyskać przybliżone oszacowanie, ile twój samochód jest rzeczywiście wart. Pozwoli to na wyłączenie niskich ofert piłki, że ktoś może zrobić dla twojego samochodu.

Dowiedz się, ile możesz sobie pozwolić na płatność samochodu, zanim się tam dotrzesz. Jeśli poczekasz, twoje oczy będą duże i będziesz gotów zapłacić wszystko, aby uzyskać to, co chcesz. Zacznij od mocnej figury i nie pozwól się przenieść przez cokolwiek sprzedawca mówi.

Jedną z ważnych rzeczy, o której należy pamiętać, jest ogólna średnia wartość samochodów w Twoim kraju. Znając ogólną wartość, możesz sprawdzić, czy samochód, w którym robisz zakupy, jest przeładowany, czy nie. Jeśli uważasz, że wszystkie ich ceny są zbyt wysokie, po prostu przejdź do następnego.

Sprawdź wiele dealerów dla samochodu, którego pragniesz. Po wybraniu, który make i model chcesz, nie tylko trzymać się najbliższej partii. Jeśli istnieje wielu dealerów tej marki, sprawdź je wszystkie. Nie zapomnij sprawdzić używane partii, jak również, często oferują wspaniałe okazje na samochody, które będą jeździć przez długi czas.

Jest to nielegalne dla statku dealera, aby wycofać licznik kilometrów na każdym samochodzie, które sprzedają. Nawet jeśli włożyli nowy silnik w samochodzie, to jest nadal nielegalne. Jeśli podejrzewasz, że sprzedawca nie postanowił prawidłowego przebiegu na samochodzie, urlop i sklep gdzie indziej.

Porozmawiaj z bliskimi o tym, od kogo kupili swój samochód. Ich rada powinna pomóc w kierowaniu cię we właściwym kierunku. Możesz zaufać temu, co mówią, ponieważ mogą zwracać uwagę na twoje najlepsze interesy, co sprawia, że ich porady są znacznie bardziej wiarygodne niż te, które można znaleźć w Internecie.

Czy jesteś teraz bardziej pewny siebie? Ta rada naprawdę jest bezcenna, a to sprawi, że twoje zakupy samochodowe będą dobre. Omów to ze swoimi bliskimi, a oni również w końcu będą mogli go wykorzystać na swoją korzyść.

About Aby kupić samochód potrzebujesz tych wskazówek i sztuczek

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly